ZAUFANIE BUDOWANE OD LAT

PHU ELBEX – firma handlowa działająca na lokalnym rynku północnej Wielkopolski od 2002r.

W 2015r połączyliśmy się z jedną z największych grup zakupowych w Polsce INTER-ELEKTRO S.A.
Od 15 lat nieustanie rozwijamy się poszerzając naszą ofertę o kolejnych producentów by zapewnić Państwu dostęp do najlepszych towarów oraz konkurencyjnych cen.
Perfekcyjna znajomość rynku lokalnego, doświadczeni sprzedawcy oraz doskonała lokalizacja sprawią że zakupy w naszej hurtowni będą czystą przyjemnością.

ZAROWKA_NPG

OFERTA

W dzisiejszych czasach niezbędne jest posiadanie asortymentu dostępnego od ręki dlatego w 2019 roku przenieśliśmy się do nowej siedziby zaprojektowanej tak aby obsługiwać naszych klientów jak najlepiej. Aktualnie posiadamy najszerszą gamę wysokiej jakości produktów w Pile co potwierdza stale rozsnąca liczba zadowolonych klientów.

LUDZIE

Nasza firma to przedewszystim ludzie. Zaufani specjaliści z gotową odpowiedzią na każde zadanie pytanie, dbamy o zachowanie wysokiego poziomu usług dlatego stale rozwijamy swoją wiedze i kompetencje. Każdy klient może liczyć na profesjonalną obsługę oraz dorardztwo.

ROZWÓJ

Dla naszych stałych odbiorców organizujemy bezpłatne szkolenia prowadzone przez przedstawicieli naszych dostawców. Dzięki temu rozwijamy wiedzę wraz z Wami, a co za tym idzie budujemy nasza ofertę w oparciu w Wasze potrzeby. Szkolenia odbywają się w specjalnie przygotowanej sali konferencyjnej mieszącej ponad 40 osób.

Piła, ul. Warsztatowa 4A

DANE KONTAKTOWE

ul. Warszatatowa 4A

64-920 Piła

+48 67 212 31 96

elbex@kon-struktor.nazwa.pl/elbexpl

DZIAŁ SPRZEDAŻY

Szymon Ryczek

Łukasz Palmąka

+48 605 389 012

+48 531 100 199